Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Atak paniki po marihuanie


Karolciak3
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam na imię Karolina, mam 25 lat. Jestem matka prawie 2 latniego synka i szczęśliwa żona. Moje życia dotychczas było spokojne. Ogólnie jestem osoba odporna na stres, cierpliwa i rzadko mnie coś potrafi naprawdę zdenerwować. Miesiąc temu po namowie znajomego skusiłam się pierwszy raz zapalić marihuanę i zrobiło mi się po niej naprawdę zle. Dostałam ataku paniki, czułam jakbym umierała. Na drugi dzień znów to zaczęło wracać tzn szybkie bicie serca, duszności i ciągły strach. Po pięciu dniach pojechałam do szpitala z tymi dolegliwościami. Stwierdzili ze nerwica, przepisali leki uspakajające, brałam je przez tydzień po czym uznałam ze czuje się w miarę ok. Minął miesiąc jestem już w miarę „soba” , ale jeszcze ciagle wycofana i taka wystraszona, nie cieszę się życiem tak jak prędzej i ciagle myślami wracam do tych chwil... tydzień temu byłam u lekarki która stwierdziła ze do miesiąca czasu powinnam dojść do siebie. Jakie jest wasze zdanie? Kiedy po przezyciu takiego szoku dojdę do siebie ? Czy jest możliwe, ze moZe mi coś po tym zostać ? Czy będę ta sama osoba co prędzej ? 

Link to comment
Share on other sites

Mam wrażenie ze z dnia na dzień jest trochę lepiej. Ale kiedy wracam do tych złych wspomnień czuje, ze nerwy jakby zaczynaja się pobudzać. Nie mogę po prostu o tym myśleć. Stwierdziłam, ze dam sobie jeszcze miesiąc i wtedy zobaczymy. Czytałam gdzieś na forum, ze ludzie po czymś takim dochodzili do siebie nawet po 3 miesiącach. Póki co, żyje nadzieja, ze dojdę do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.