Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Nerwy


Natalaa
 Share

Recommended Posts

Witam mam na imie Natalia mam 19lat. Mam napady nerwów. Nie potrafię się uspokoić potrafie zrobić sobie krzywde w czasie nerwów. Denerwuje mnie wszystko co mi nie pasuje czasem prowadzi do tego ze zaatakuje partnera, niszcze nawet rzeczy i nie potrafie zapanować nad tym. Zaczęło sie od 2lat . Pomocy. 

Link to comment
Share on other sites

@Natalaa Witam serdecznie na forum. Opisuje Pani trudności, które jak rozumiem dotyczą wybuchów gniewu. Aby ustalić, jak można Pani pomóc, należałoby poddać refleksji, z czego wynika ten problem – co jest jego przyczyną, skąd te rozdrażnienie i co konkretnie sprawia, że wpada Pani w złość. W pierwszej kolejności sugerowałbym kontakt z lekarzem psychiatrą, który przeprowadzi lub zleci odpowiednie badania albo skieruje do innego specjalisty. Do takiego lekarza nie jest potrzebne skierowanie. Może Pani również dodatkowo rozważyć kontakt z psychoterapeutą, który prawdopodobnie zaproponuje terapię pod kątem tzw. zarządzania gniewem, by nie wybuchała Pani złością, nie atakowała nikogo w otoczeniu i nie niszczyła przedmiotów pod wpływem zdenerwowania. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.