Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problem z partnered


Karolina7
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem Karolina,mam 33 Lata,dwoje dzieci . Czuje sie bezsilna , I niewiem co robic. Moj partner naduzywa alkoholu I ostatnio coraz czesciej amfetaminy. Robi awantury grozi obraza , na drugi dzien przeprasza , obiecuje poprawe. Po uzywkach ale niestety Bez much rowniez tylko zadziej robi awantury o wszystko, uwaza ze knuje z sasiadami przeciwko niemu I ze planujemy zrobic z niego potwora I wariata.potrafi cala noc gadac do siebie pod nosem I krzyczec zle rzeczy o mnie. Uwaza ze jak wrcimy do polski odpowiem za to wszystko I bedzie mnie gnebil. Ja nie znam tu sasiadow nigdy z nimi nierozmawiam. W polsce byla taka sama sytuacja, uwazal ze zgrywam sierotke biedna I zale sie sasiadom.prosze o porade Bo nie wiem juz co robic, 

Link to comment
Share on other sites

Może grozić ale decyzje podejmie sąd, statystycznie kobiety częściej dostają pełną opiekę, rzadziej występuje opieka naprzemienna, skąd więc te obawy?

Skoro poradzisz sobie finansowo, a na obietnicach się kończy a Ty nie jesteś zadowolona z relacji zawsze możesz z niej zrezygnować.

Związek działa tylko jeśli dwie strony nad nim pracują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.