Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Obojętność


Tasza
 Share

Recommended Posts

Jestem matka i partnerką żyjemy we troje. Raz jest dobrze raz jest źle. Kiedy wszystko zaczyna się układać nagle mała rzecz wszystko psuje i złość dopada nas w związku A ja już nie wiem jakie emocje mną kierują jest mi wszystko jedno tak jak by mnie tam nie było jakbym nie istniała i czasami mam taka ochotę i gdy o tym pomyśle to dopiero wtedy się usmiecham. W takich sytuacjach jestem obojętna nawet dla mojego dziecka i nie umiem inaczej staram się. Oczywiście mija to czasami szybko czasami długo. Boję się że moja obojętność może doprowadzić do czegoś czego już nie naprawie. Jak mogę sobie pomoc ?

Link to comment
Share on other sites

@Tasza Witam serdecznie. Cieszę się, że odwiedziła Pani nasze internetowe forum psychologiczne. Niestety nie napisała Pani o rzeczach, które są warunkiem uzyskania darmowej porady przez forum. Proszę raz jeszcze zapoznać się z instrukcją co należy zrobić aby uzyskać bezpłatną poradę psychologa https://ocalsiebie.pl/darmowa-porada-psychologa/ Proszę także napisać, co to znaczy, że żyjecie Państwo we troje - jak mam to rozumieć. Jeśli ma Pani na myśli kogoś krewnego - kto to jest; jeżeli dziecko - ile ma lat. Ważne jest też, od kiedy trwa Pani zdaniem problem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.