Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Samoakceptacja


Natalia1310
 Share

Recommended Posts

Witam, nazywam się Natalia, mam 23 lata. Mam problem ze sobą, z samooceną, samoakceptacją. Mam problemy zdrowotne, praktycznie codziennie boli mnie Brzuch. Chodziłam do lekarzy wycięli mi Wyrostek Brzuch nadal boli, chodzę po lekarzach szukam próbuję ale lekarze nadal nie mogą mnie zdiagnozować. Ale moim najcięższym problemem jest moja waga. Dlaczego wspominam również o bólach brzucha i zdrowiu? Robię to ponieważ Wpływa to bardzo dużym stopniu na moje samopoczucie, nie mam ochoty wychodzić ze znajomymi, nie mogę nosić obcisłych ubrań bo wydaje mi się że jestem po prostu Gruba, w luźnych ubraniach czuje się równie źle.  Jeśli chodzi o ćwiczenia to jest mi bardzo ciężko z powodu brzucha. Próbowałam się zabrać za siebie za dietę ćwiczenia, Ćwiczę trzy razy w tygodniu ale niestety z jedzeniem nie jest tak łatwo. jem dwa razy w ciągu dnia na więcej nie mam za bardzo ochoty bo za każdym razem po jedzenie mam po prostu bóle brzucha. Nie mam już na nic siły psychicznie jestem po prostu załamana. 
Nie wiem jak mam wziąć się za siebie, pójść do lekarza, postarać się ćwiczyć, mieć dietę, chciałabym ale cały czas w głowie mam, że nie dam rady, bo już tak długo próbuję, od paru lat i nic z tego. Pomóżcie mi uwierzyć w siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.