Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Nie radzę sobie ze sobą


vertoria
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam na imię Julia i mam 19 lat. Odkąd pamiętam mam problemy z radzeniem sobie z emocjami, nerwami i z lękami. Mam straszną huśtawkę nastrojów, z wielkiej euforii potrafię przejść do stanów depresyjnych. Denerwują mnie najdrobniejsze sprawy, ludzie, którzy są dla mnie mili i chcą dla mnie jak najlepiej, jestem dla nich wtedy bardzo opryskliwa. Gdy mam coś załatwić sama lub odezwać się w gronie osób, których nie znam, narasta we mnie panika. Pocą mi się ręce, nie mogę oddychać, czuję blokadę, czuję nacisk w klatce, od razu jest mi duszno i jestem cała spocona. A czasem po prostu jakby wszystko znika i jestem duszą towarzystwa, wszystko załatwie, jestem wygadana. Wszystkie dolegliwości odchodzą. Jednak to jest błędne koło. 
Czuję nieustający lęk. Chociaż, że nic od dłuższego czasu złego się nie dzieje. Nie potrafię sobie z tym poradzić, bardzo przeszkadza mi to w życiu codziennym. Wiem, że powinnam się zgłosić do psychologa. Jednak tak bardzo mnie to paraliżuje, że nie jestem w stanie. Moje natrętne i negatywne myśli zawładnęły moim życiem. Ciągle myślę pesymistycznie. Nachodzą mnie przeróżne, najgorsze myśli, których nie mogę wybić z głowy. 
Proszę o radę, nie wiem co mam zrobić..
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.