Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Zapewne funkcjonuje to podobnie jak na forum, czyli - strzelam - jakieś 80% tematów zostaje bez odpowiedzi psychologa. Na pewno chętniej ktoś udzieli Ci porady jeśli za to zapłacisz;)

A z czym masz problem? Pisz tutaj, jesteś w pełni anonimowa i zapewniam, że sprawa nie wyjdzie poza okienko tego tematu;) o ile w ogóle ktoś będzie potrafił odnieść się do Twojej sprawy. Spróbować można.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, nie popatrzyłem, że już o tym pisałaś. A skoro zapłaciłaś za tę poradę przez e-mail, to zapewne niebawem dostaniesz odpowiedź, ale to trochę dziwne i nieładne, że nie dostałaś żadnej informacji. 

Co do Twojego problemu, to nie jest on do rozwiązania na forum albo przez maila. Potrzebny będzie kontakt na wyższym poziomie i przez dłuższy czas. Jeśli masz zapas tych stuzłotówek i trochę szczęscia do trafiania na odpowiednich ludzi, to najlepszym wyjściem będzie zapisanie się na psychoterapię. Na pewno problem jest do rozwiązania.

Link to comment
Share on other sites

Zrozumienie drugiej osoby jest podstawową umiejętnością porządnego psychoterapeuty. Ale jeśli trafisz na pozoranta albo pozorantkę, to mogą przynieść większe szkody, raczej nie ogromne, ale na pewno będzie to dalekie od niesienia pomocy. Dlatego powinnaś poświęcić dużo uwagi na dobór odpowiedniego terapeuty, takiego, któremu będziesz mogła zaufać, przy którym będziesz się czuła swobodnie i bezpiecznie.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.