Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Recommended Posts

Wiem, 
Nazywam się Paulina mam 22 lata i dwa miesiące temu rozstałam się z chłopakiem z powodu mojej zdrady. 
Zacznę od tego, ze nie układało nam się nigdy dobrze zawsze coś było nie tak. Nie spędzaliśmy czasu ze sobą sam na sam zawsze musieliśmy być z jego kolegami. Przez co bardzo się kłóciliśmy ja nigdy nie mogłam pojąć tego jak może tak być. Mój były partner ma 25 lat. 
W naszym związku od zawsze były kłótnie momentami dochodziło do rękoczynów, mimo to zawsze się godziliśmy i zawsze tłumaczyłam sobie jego zachowanie. Były tez piękne momenty jak to w każdym związku.
Nadszedl moment gdy drugi raz wyjechaliśmy za granice do pracy. Poznał tam grupę chłopaków z którymi spędzał cały dziś.. z początku mi to nie przeszkadzało rozumiałam ze nie mogę hyc tylko ja ze ma kolegów. Później doszło do momentu gdzie przez 3 miesiące byłam sama w mieszkaniu bo jego ciagle nie było, prosiłam żeby ze mną siedział i spędzał czas to nic nie dawało . Ja tez nie byłam święta robiłam mu wyrzuty ale jak mogłam nie robić kiedy siedziałam sama po przcy przed praca jadłam sama obiady i kolacje, kiedy każdy weekend czekałam aż o 6 wróci do domu od kolegów po czym wstawał i szedł dalej do nich.
w momencie kiedy już byłam totalnie zdruzgotana tym wszystkim poznalam kogoś i zdradziłam swojego chłopaka.
bardzo tego żałuje i nie potrafię sobie z tym poradzić śni się pogodzić . Ciagle mam z nim kontakt on wyjeżdża w ta sobotę do Norwegii i boje się ze nie przeżyje tego ze będę w totalnej rozsypce w ktorej już  jestek. 
on ciagle mi to wypomina i moment kiedy powiedziałam mu co zrobiłam i kiedy tak to bardzo przeżywał a ja go nie chciałam bo bałam się ze nigdy nie będzie już lepiej odtrąciłem go od siebie i dałam mu najgorszyctydzien w życiu jeszcze w obcym kraju . Czuł się złe niechciany przeze mnie bo naprawdę zachowywałam się okropnie dla niego   

Mam ogromne poczucie winy ogromny zal do siebie o jie
I nie potrafię sobie z tym poradzić 
prosze o pomoc o doradzanie mi czegokolwiek 
pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.