Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Jak mogę mu pomóc?


Marlena_
 Share

Recommended Posts

Witam, od kilku miesięcy spotykam się z mężczyzną. Nie jest to jeszcze bardzo rozwinięta relacja, nie można mówić o miłości. Mój problem polega na tym iż mój parter w chwili problemów ucina ze mną kontakt. Gdy pojawia się jakaś trudność twierdzi że nie chce z nikim rozmawiać, odsuwając mnie od siebie, nie odbiera telefonów, nie chce się spotkać. W chwili obecnej również zmierza się z problemem rodzinnym, w związku  z czym nie mamy ze sobą kontaktu. Staram się rozumieć jego sytuację, ale nie chce być tylko osobą, na te dobre dni. Zastanawiam się co w tej sytuacji powinnam zrobić, jak mogę mu pomóc?

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

może Pani powiedzieć partnerowi, że zauważyła Pani u niego takie zachowanie i, że oferuje Pani swoje wsparcie w trudnych dla niego chwilach. Będzie wiedział, że może się do Pani zawsze zwrócić o pomoc. Natomiast czy z tego skorzysta lub nie to już zależy od niego.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.