Jump to content
Sebastiandz5

Nerwica

Recommended Posts

Od dwóch lat mam dziwne bóle to nóg to kręgosłupa a badania dobre badania krwi wszystko w porządku tarczyca ok a ciągle jestem senny nie mogę spać w nocy jestem rozdrażniony i nerwowy nie mogę się skupić po prostu nic mi się nie chce i ciągle rozmyślam o rzeczach co były co mi może dolegać? Lekarz dał mi sympramol raz na noc ale to nic nie daje 😔

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

takie objawy mogą być wywołane wieloma przyczynami. Przede wszystkim trzeba wykluczyć choroby somatyczne. Nie wiem czy Pan był u specjalistów: neurologa i endokrynologa?

Czynników psychologicznych wywołujących takie symptomy też może być kilka zaczynając od przewlekłego stresu. Proszę opisać więcej co wydarzyło się w Pana życiu dwa lata temu, jak sytuacja wygląda obecnie, co Pan przeżywa. Bez tych informacji trudno jest się odnieść do Pana trudności.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Dwa lata temu miałem dużo pracy na dwie zmiany na 2 zmianę wstawałem późno później jak na 1 miałem trudności wstać rozregulowany sen nie ma czegoś co by mogło wpłynąć na mnie nic takiego się nie wydarzyło po prostu nie mogę sobie poradzić ze stresem ciągle myślę o tym co było i przez to się denerwuje i się często budzę w nocy i trudno mi zasnąć 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.