Jump to content
Tomek123

Proszę o pomoc

Recommended Posts

Naprawdę proszę o pomoc. Wcale nie jest lepiej. Czy istnieje jakakolwiek forma bezpłatnej psychoterapii w godzinach 18-6? Domyślam się że nie, ale może ktoś będzie miał jakikolwiek pomysł co mógłbym zrobić. Nie mogę pójść do szpitala, bo muszę pomagać chorym członkom rodziny. Ja naprawdę błagam o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

potrzebuje Pan natychmiastowej pomocy lekarza specjalisty. Proszę zadzwonić na numer 112 i otrzyma Pan pomoc medyczną. Pierwszym krokiem jest pomoc medyczna w celu zdiagnozowania Pana zaburzeń i wdrożenia leczenia.

Proszę zgłosić się też do najbliższej poradni zdrowia psychicznego, gdzie będzie Pan miał możliwość korzystania z nieodpłatnej terapii.

Obecnie pomoc medyczna oraz terapie odbywają się poprzez teleporady więc nie ma nawet konieczności wychodzenia z domu. Recepta również wystawiana jest zdalnie i w aptece wystarczy podać otrzymany od lekarza kod.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.