Jump to content
AdSolem

Powitanie i propozycja

Recommended Posts

Witam, pokróce się przedstawiając, jestem mężczyzną w wieku 24 lat. Tak jak niejednej osobie na tym świecie brakuje mi rozmowy. Może jest tutaj osoba chętna porozmawiać ze mną w szczgólności na temat mojego 3 letniego związku, który jak pewnie każdy notuje wzloty i upadki. Wiem, że rozmowa powinna odbywać się przede wszystkim między partnerami (i takie nieraz się odbywały), ale wydaje mi się, że większą pomocą w tym przypadku może okazać się osoba z zewnątrz, która będzie w stanie obiektywnie spojrzeć na sytuację i pomóc mi się z tym uporać, ułożyć sobie to jakoś w głowie.

Nie chcę by była to jednostronna pomoc, dlatego jakikolwiek masz problem i chcesz się nim podzielić to postaram się pomóc Ci go rozwiązać albo przynajmniej spojrzeć na sytuację z innej perspektywy co też czasem potrafi być bardzo pomocne.

Z góry dziękuję za odzew, trzymajcie się :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.