Jump to content
Taliaaa33

Moje mysli

Recommended Posts

Nazywam się Natalia mam 23 lata mój problem polega na tym że jestem cały czas zamyślona dzieje się tak od dzieciństwa ucieklam w ten swiat lubię myslec wymyślać sobie jakieś historyjki które nie mają nic wspólnego z rzeczywistości i bardziej je przeżywam niż moje życie, o sobie nawet nie myślę, nawet siebie nie lubię.. nie moge przestac aby otwieram oczy myślę i przeżywam dalej te historyjki. Nie widze sensu na życie mną, nie wiem co mam ze sobą zrobić. Dodam że trzęsie mi się głowa cały czas, neurolog stwierdził drzenie samoistne ale to jest dziedziczne a u mnie nikogo takiego nie ma. Zauważam mniejsze drżenia gdy nie jestem przepełniona tak tymi myślami. Może to być nerwica natrectw? Czy ktoś też tak ma?
Mam też problem z rozmawianiem z ludźmi, nawet nie mam o czym bo nie żyje w tym świecie tylko historyjek. Nie mam znajomych, BARDZO stresuje się kazda rozmowa i za każdym razem wyzywam siebie od glupich że pewnie coś źle powiedziałam, że ktoś inny zrobiłby to lepiej (dla przykladu pracuje w kilku domach wolę nie powiedzieć do widzenia przy wychodzeniu jest to dla mnie mniejszy wstyd niż pójść się pożegnać). Nie lubię siebie, boję się ludzi i najchętniej bym tylko siedziała w domu.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Jak zaczac się akceptować?

 Jest tu ktoś kto chciałby porozmawiać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.