Jump to content
Natalkaxxx

Powitanie, moja historia

Recommended Posts

Cześć, mam 19 lat

Moja historia rozpoczęła się w szkole podstawowej. W kasie nie miałam wcale przyjaciół, koledzy i koleżanki z klasy mnie nie akceptowali bo byłam z biedniejszej rodziny np. nie dotykali przedmiotów których ja używałam, dotykałam mówiąc że się zakażą. W nauce nie byłam najlepsza od wychowawcy słyszałam że ty niczego się nie nauczysz. 

W domu tag że nie było za wesoło. Mój ojciec od kiedy pamiętam gdy wracał z pracy to tak jak by go nie było, a gdy coś było nie po jego myśli to się wydzierał, wyzywał od najgorszych np."nic nie myśliće nic nie potraficie" na mnie, moje rodzeństwo starsze i moją mamę, a gdy wypił zawsze szukał jakiegoś powodu nawet najmniejszego aby zrobić awanturę. 

W gimnazjum powtarzał ciągłe że jestem za gruba. Stres pierwszo zajadałam słodyczami fast wodami.  Zaczełam sobie wmawiać że jestem do niczego, że nic nie potrafię, nie myślę, jestem gruba brzydka. 

Rozpoczełam szkołę średnią, w której starałam się mieć jak najlepsze stopnie a gdy się nie udaje dołuje się jeszcze bardziej.

Jestem w klasie maturalnej i rozpoczęłam  kurs prawa jazdy. Zauważyłam że nie dam rady niczego nowego się nauczyć, nikomu zaufać, a czasami jak bym się cofała w rozwoju, albo na kilka sekund się odcinała zawieszała i jak by mi coś blokowało myślenie i wyobraźnię. Nie potrafię się odprężyć, wyluzować zrelaksować.  

Proszę bardzo o pomoc i od czego powinnam zacząć moją zmianę? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.