Jump to content
Shabrang

Samotność

Recommended Posts

Jestem bardzo samotny. Nie mam żadnych przyjaciół, chociaż większość osób patrząc na moje relacje by stwierdziło, że to przyjaźnie, ale tak na prawdę nie mam nikogo komu mógłbym zaufać, polegać, czy liczyć na jakiekolwiek wsparcie, chociaż ode mnie mają to wszystko zapewnione. Nie umiem też stworzyć z nikim relacji romantycznej, bo nigdy nie nauczono mnie miłości i nie wiem jak to jest być kochanym przez kogokolwiek, nawet rodziców. Mówiłem już paru osobom o moich problemach, ale nikt nie reagował, bo myślą, że ja mam wywalone na wszystko, bo taką osobę udaje, a tak na prawdę jestem wrakiem. 

Link to comment
Share on other sites

Czy masz jakieś specyficzne zainteresowania, co lubisz robić ? chodzenie po górach, gra na gitarze, sport, cokolwiek. Spędzaj czas z ludżmi o podobnych zainteresowaniach i dziel się z nimi wspólnmi przeżyciami to Ci pomoże poczuć się częścią grupy. Intymności uczymy się raczej z czasem i w miarę doświadczeń. Dbaj też o to żeby Twój wewnętrzny monolog był pozytywny, nie krytykuj samego siebie. Żebranie o uwagę i uczucia nie jest atrakcyjne a statystycznie rzecz biorąc większość kobiet chce mężczyzn silnych i pewnych siebie. Może idż na siłownię, zbuduj sylwetke, podnieś poziom testosteronu i z tym pewności siebie. Głowa do góry, masz takie wielkie serce, znajdzie się ktoś warty żeby mu je dać. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.