Jump to content
nemolita

Przerwa w związku?

Recommended Posts

Ostatnio miałam poważną rozmowę na temat związku razem z moim partnerem ( związek trwa prawie 2 lata), ostatnio jakoś bardzo się nie kłóciliśmy, jednak powiedział mi że chce przerwy, że niewie co czuje i że niewie kiedy się odezwie, oczywiście nie zgodziłam się bo wiem że taka przerwa może nie być najlepszą decyzją. 
Doszłam do wniosku że to ja jestem tą osobą która bardzo stara się żeby było wszystko super w związku, za bardzo się angażuje, przez co mój chłopak mógł się pogubić? 
Na początku rozmowy nie byłam przekonana co do przerwy, ale jednak po pewnej chwilii kiedy stwierdziłam okej dam Ci luz i przerwę to sam stwierdził że on jej nie chce, przytulił mnie i pocałował. Cały wieczór spędziliśmy razem i chciałam utrzymać dystans, z jego inicjatywy wychodziły różne przytulasy itp. Więc to już jest dla mnie zaprzeczeniem całkowitym co mówił i dobrze stwierdził że niewie czego chce. Teraz niewiem co robić, niby piszemy, niby staram się żeby ciągle mu nie odpisywać, staram się dac mu te wolną rękę, ale niewiem ile to jeszcze potrwa i jak on to wszystko widzi, jest mi okropnie przykro i martwie się że poprostu się to rozpadnie chodź mam nadzieję że nie. 
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.