Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

aagg

Nie wiem co robic

Recommended Posts

Witam, jestem 37 letnia mama, 3 wspanialych zdrowych dzieci i zona od 16lat. Od ok roku juz nie jest tak jak bylo. Maz ma jakies fochy nie wiadomo o co, obraza się, czasami nie wiem nawet o co. Ja jestem ta gorsza, zawsze wszystko moja wina, on jest idealny. Ja zajmuje sie domem i dziecmi, to on pracuje. Mi nie mozna juz wyjsc nigdzie, bo wroce to ma fochy. Mam dosyc nie radze sobie z tym sama. Wychodzi sobie bez slowa, jedzie gdzies na chwile, aby mi zrobic na zlosc. Wraca z fochem, ja juz nie wiem o co chodzi. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

pisze Pani, że jest Pani w związku od 16 lat i rok temu Wasze relacje się zmieniły. Czy coś się wydarzyło co mogło wpłynąć na zmianę zachowania męża? Czy Państwo rozmawialiście o tym co się obecnie między Wami dzieje? Jeśli trudno Wam się porozumieć to warto skorzystać z terapii par (małżeńskiej) podczas której w bezpiecznej atmosferze i przy moderacji prowadzonej przez psychoterapeutę będziecie mogli porozmawiać o nurtujących Was problemach w związku.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Cześć aagg. Twój mąż zapewne jest zazdrosny o Ciebie. Mam podobną sytuację w rodzinie. Szwagier trzyma żonę w złotej klatce. Z nikim nie może pogadać. Do nas może przyjechać,ale jest jeden warunek: przyjdzie jakiś kolega,to jedziesz do domu. Chore to na maxa. Nie rozumiem tego. Szwagier potrafi się przez tydzień nie odzywać,heh... jak z kimś pogada. Ale jeżeli nie ma żadnych pretekstów do focha,to jest mega kochającym mężem,kupuje prezenty,jeżdżą do kina na żarcie itd. Może ogranicz na początek swoje kontakty ze znajomymi,zobacz co będzie się działo. Dajesz mu pretekst do zazdrości a on się odwdzięcza i robi Ci na złość,bo myśli że i Ty będziesz zazdrosna. No puknij się w główkę i porozmawiaj z nim tak mega szczerze o co kaman. Albo Ci takie życie odpowiada w złotej klatce,albo nie i wolisz koleżanki i kolegów. Zastanów się dobrze czego chcesz aagg. Powodzenia. pozdrawiam

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.