Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Elwira

wypalenie uczuć, zdrada

Recommended Posts

Jestem 49 letnią ksiegową o zacięciu sportowym. 

Odkąd pamietam mąż mną pomiatał, traktował jak coś gorszego-studia zaczełam jak wyjechał na placówkę bo uważał że wystarczy ze on ma w tej rodzinie studia.

Uprałam się, rodzina mi pomogła i osiągnęłam to co chciałam. Maz nigdy nie dbał o nasze relacje ..zawsze to ja byłam tą która inicjowała wszystkie wyjścia - zgodził sie albo nie. Do kina czy teatru...to po co? Wystarczy że mamy telewizor - tam jest wszystko.

To wojskowy który krzykiem , przemoca fizyczna a szczególnie psychiczną chciał zdominować cały dom. Okazało się że ma chorobe psychiczną- schizofrenie. Jeżdziłam z nim wszędzie gdzie sie dało żeby mu pomóc. Miał napady złości, paranoje, chciał sie rzucić z balkonu..itd..itp..Byłam kłębkiem nerwów bez wsparcia kogokolwiek.

W rezultacie poznałam mężczyzne który najpierw był moim przyjacielem przez dwa lata rozmawialiśny na każdy temat. Potem został kochankiem. 

Mąż sie o tym dowiedział. Przelał wszystkie pieniadze na swoje indywidualne konto, bo uważa że w ten sposób mnie zatrzyma. 

Byłam u prawnika - rozwód z mojej winy spowoduje że w tym przypadku moge płacić alimenty na męża bo moze nastapic pogorszenie jego stopy życiowej ( bo moze stracic prace).

Jestem w impasie, nie wiem totalnie co robić. Nie wyobrażam sobie juz zycia z mężem. Jednak nie moge go opuścić bo nie mam za co wynając mieszkanie. Boje sie kazdej nocy bo maż przychodzi czasem w nocy..i stoi nade mną. Przy jego chrobie psychicznej nie wiem na co go stać i lęk jest ogromny.

Prosze mi poradzić co robić.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.