Jump to content
zaklopotana

Kiedy minie ten lęk

Recommended Posts

Witam. Mam 28 lat i od jakiegoś czasu walczę z nerwicą lękową albo nerwicą natręctw. Czytałam o tych dwóch różnych przypadkach i jakby do obu pasuje. Mam dziwne myśli które same przychodzą mi do głowy ale też mam tą świadomość, że to są tylko chore myśli. Nie umiem sobie z tym poradzić. Biorę 2x dziennie pramolan i raz jest lepiej raz gorzej. Czasem jest tak że rano wstanę czuję się dobrze i nagle przytłaczają mnie myśli czy wszystko jest ok że czuje sie dobrze.  Czasem jest tak że robie coś bo nie wiadmo co sie może stać a jestem pewna tego że jest wszystko ok. Wyniki wszystkie mam dobre. Problem leży tylko w mojej psychice. Jak sobie z tym poradzić????

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.