Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Magda 111

Leki o zdrowie

Recommended Posts

Witam mam na imię Magda i mam 36 lat od roku choruje najpierw pojawiły się pieczenia w głowie źle samopoczucie potem problemy z jelitmi wszystko spowodowało u mnie leki typu wychodzenia z domu leki o to że mi się coś stanie wiąże się to też z tym że często się źle czuje  rodzina mnie wspiera ale i tak nie umiem sobie radzić z lekami martwię się że mam raka czy inna poważna dolegliwość i nie wiem jak z tego wyjsc neurolog przepisał mi pregabaline 75 biorę na wieczór. Proszę o pomoc ponieważ przez to straciłam pracę nie radzimy sobie finansowo ponieważ mąż tylko pracuje a mamy 2 dzieci i muszę iść do pracy żeby pomóc mężowi. Pozdrawiam i proszę o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Cześć Madziu. Słyszałaś, że w naszych jelitach mamy 100 milionów komórek nerwowych? Dlatego też nazywa się je "drugim mózgiem". Można by zapytać: jak mózg i jelita mają się nie denerwować, skoro tyle komórek w nich jest nerwowych?! Otóż z natury komórki te są dosyć spokojne, ale gdy je czymś wkurzysz, zadręczysz, nastraszysz albo coś, to zaczynają szaleć, żeby jak najszybciej załatwić sprawę i mieć spokój. Twoje komórki są stale zajęte jakimś problemem, z którym nie mogą sobie poradzić. Chodzą jak nakręcone i wywołują objawy fizyczne o których mówisz. 

Najlepiej by było, gdybyś zajęła się tą sprawą z dobrym psychoterapeutą. Jeśli masz kryzys seksualno-finansowy, czyli otwierasz portfel, a tam wielki CH**, to możesz szukać pomocy w opłacanych przez NFZ Poradniach Zdrowia Psychicznego. Na forum takich rzeczy się nie załatwi, bo temat trzeba dobrze obgadać z kimś zaufanym, potrafiącym pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.