Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Od lat zmagam się z moją matką. Nie mam ukończonej jeszcze szkoły, więc wyprowadzić się i żyć na własną rękę byłoby mi trudno. Moja mama od w zasadzie kiedy pamiętam nazywała mnie idiotką, poje.. i innymi tego typu słowami, najczęściej wtedy kiedy nie radziłam sobie jeszcze w szkole podstawowej. Jeżeli zapomnę zrobić to o co mnie prosi np. Posprzątać, czy pozmywać to wyzywa mnie często od kur... i tumanów. Często mnie biła i grozi mi tym do tej pory. Myślałam, że po latach do tego przywykłam, ale myliłam się. Zaczęłam dziś szukać pomocy, niestety nie stać mnie na pomoc profesjonalisty. Jedyne wsparcie mam w moim narzeczonym. Nigdy nie miałam wsparcia ze strony mamy, dlatego, że nie akceptuje moich poglądów i mojej wiary, tak właściwie to nie akceptuje całej mnie. Traktuje mnie przedmiotowo. Bardzo proszę o pomoc, już nie daje z tym wszystkim rady.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

prawdopodobnie doświadcza Pani przemocy psychicznej a wcześniej również fizycznej. To nie jest sytuacja do której powinno się przywyknąć. Taka przemoc, nawet od osób bliskich jest karalna. Powinna Pani skorzystać z pomocy Niebieskiej Linii i porozmawiać tam ze specjalistami w tej dziedzinie. http://www.niebieskalinia.info/index.php/instytucje-pomagajace

Nie wiem czy Pani jest osobą dorosłą ale powinna Pani skorzystać z psychoterapii aby zniwelować oddziaływanie przemocy na Pani przyszłość.

Najlepiej będzie jeśli Pani sięgnie po pomoc specjalistów jak najszybciej.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.