Jump to content
Paradokss

Zakochałam się w przyjaciółce

Recommended Posts

Rok temu na aplikacji randkowej poznałam dziewczyne. Bardzo dobrze pisało mi się z nią ale okazało się, że ona ma chłopaka i szukają kogoś do trójkąta. Ona nie była pewna czy tego chce, bo uwielbiała seks tylko z kobietą a nie w trojke. Decyzja o szukaniu kogos do trojkata byla bardziej jego. Zaprzyjaźnilam sie z nią kilka razy przespałam sie z ich dwojką ale Sandra już nie chciala uprawiac seksu w trojke. Duzo czasu spedzalam z Sandra  za kazdym razem kiedy przychodzila do mnie uprawialysmy seks. Az do dzis kiedy czuje że za bardzo zalezy mi na niej nie potrafie normalnie funkcjonowac. Ona kocha Rafala mnie traktuje jak przyjaciolke. Twierdzi że kocha seks z kobietą ale w związku potrafi być tylko z mężczyzna.Jak mam ruszyc dalej kiedy wszystko zrobilo sie dla mnie szare.. czuje brak zycia energi w sobie. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.