Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Murek99

Była mojego przyjaciela

Recommended Posts

Cześć, nazywam się Dawid i zwracam się do was z jakąkolwiek pomocą. Jestem ze swoją dziewczyną(Karoliną) od ponad dwóch lat, ale nie było mnie przez półtora roku w Polsce i dopiero 3 miesiące temu wróciłem. Zaczęliśmy odbudowywać powoli swoje uczucia i moim zdaniem, to nie jest to.. Ciągle ma napięty grafik, nie chce się kochać, a jak już to zazwyczaj z przymusu, często ma jakieś fochy swoje i nie podoba jej się za bardzo moje poczucie humoru. Żeby gdzieś wyjść, to musi wiedzieć o tym tydzień temu. Wytrzymałem tak kilka miesięcy, ale nie zostawiłem jej, bo nie widziałem czy znajdę kogoś tak pięknego, jak ona. Trzy tygodnie wcześniej, spotkałem byłą kobietę mojego przyjaciela, który aktualnie jest za granicą. Zaczęliśmy wychodzić na piwo i nawiązywać super relacje. Nikt mnie tak dawno nie rozumiał, jak ona i to mi się w niej bardzo podobało. Każda chwila z nią była super i czułem, że to może być to. Gdy byliśmy na naszych pierwszych spotkaniach to uświadomiła mnie, że przyszłość z moją dziewczyną może być bardzo ciężka. Daliśmy sobie przerwę z Karoliną i w sobotę mamy porozmawiać o tym na poważnie bo tak naprawdę, nie wie o co mi chodzi i chce się poprawić. Dzis widziałem się z ex mojego kumpla i nagle wyznała mi miłość. Zrobiło mi się bardzo głupio i teraz nie wiem co mam zrobić. Chciałbym osobiście z nią spróbować, bo jest super i się fajnie dogadujemy, ale w oczach mojego przyjaciela może to nie być takie piękne. Nie chcę go ranić, więc nie wiem co mam zrobić. Wstrzymać się do soboty i wyjaśnić mojej dziewczynie, co w niej jest nie tak i na nowo spróbować? Czy spróbować z tą drugą? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć Dawidzie. Karolina jest piękna, ale ewidentnie nie darzy Cię miłością. Z pewnością ma wielu adoratorów, więc o Ciebie nie musi się troszczyć. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że na boku kręci z innymi. Chcesz być z taką dziewczyną i ponieść tego konsekwencje w przyszłości?

Druga dziewczyna też wydaje mi się jakaś podejrzana. Wyznawanie miłości z zaskoczenia koledze swojego byłego jest dziwne. Być może zrobiła to tylko dla chorej zabawy, żeby wprowadzić zamieszanie, rozbić związek z Karoliną i przyjaźń z kumplem. Może jednak też być tak, że naprawdę coś do Ciebie czuje, zależy jej i jest szczera. Zawsze możesz pogadać z tym kumplem i zapytać czy miałby coś przeciwko. Przy okazji mógłbyś dowiedzieć się dlaczego już nie są razem i co on o niej myśli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.