Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Recommended Posts

Nie wiem do końca co robić i na czym stoję. Jakiś czas temu spotykałam się z chłopakiem. Bardzo mi na nim zależało, Byłam w nim zauroczona po uszy. Nasza relacja rozwijała się i byliśmy ze sobą dosyć blisko. Spędzaliśmy ze sobą sporo czasu, mieliśmy wspólnych znajomych, zostawiliśmy u siebie na noc. Wszystko układało się jak w bajce, dopóki ja nie wyjechałam do pracy na 2 miesiące. Kontakt z dnia na dzień się urwał. Ja gdy próbowałam do niego pisać to czułam, że on nie chce mi odpisywać. Zresztą odsyłał mi odpowiedź na jakieś dwie wiadomości i później była cisza. Nie wiem do końca co się stało. Po powrocie do domu próbowałam się z nim spotkać. Najpierw zaproponował, że możemy się zobaczyć następnego dnia, ale gdy ja do niego napisalam wtedy, czy mogę wpaść na 5 minut, nawet nie wyświetlił mojej wiadomości. Nadal mam u niego swoje rzeczy i ciągle mi na nim zależy, ale nie wiem już jak postępować. Wydaje mi się, że może być w to zamieszany jego kolega, który był we mnie zakochany, bo dziwnym zbiegiem okoliczności , gdy tylko ja wyjechałam on zaczął do mnie pisać i dzwonić jak gdyby nigdy nic. Zastanawiam się, czy problem leży po mojej stronie i może nieświadomie coś zrobiłam. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

nie wiem czy Pani pytała wprost swojego chłopaka co się stało bo widzi Pani, że relacje się zmieniły i chciałaby Pani to zrozumieć. Może to będzie sposób aby dowiedzieć się co on przeżywa a także opowiedzieć o swoich emocjach jakie wywołuje u Pani jego zachowanie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.