Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Niktwazny00

Praca, choroba , dołek. Jak sobie poradzić ?

Recommended Posts

Witam, 
Przybywam tu bo sam już nie wiem co wymyśleć. W moim życiu nawarstwiło się kilka problemów przez które nie daję rady. Mam 24 lata, kiedyś byłem weselszy, spotykałem się ze znajomymi krótko mówiąc lekko mi się żyło, rzadko czułem niepokój. Kilka lat temu zacząłem się wycofywać z tego życia, coraz mniej ludzi wokół, cały ten zgiełk w pewnym sensie zaczął mi przeszkadzać, odwróciłem się od ludzi a może to oni ode mnie. Bardzo ciężko nawiązać mi kontakt z większością osób, jestem raczej ostrożny i podejrzliwy. Kiedyś myślałem nic się nie zrobi, taki już jestem, trudno. Niestety tak się nie da. 
Znalazłem dziewczynę, z innego województwa, jeździłem do niej przez rok, teraz wprowadziła się do mnie. I choć mówi mi że nie przeszkadza jej to że jestem samotnikiem, ja sam w sobie czuje że coś ze mną nie tak. Nie mam jej nawet z kim poznać.. co chwilę z tyłu głowy myśli że jestem do niczego i jak to będzie wyglądało potem... To nie jedyny problem, choruję, rzadka choroba genetyczna utrudnia mi pracę. Jestem zwykłym pracownikiem fizycznym. Problem pojawia się latem gdy jest gorąco, w nagrzanej hali nie spędzę nawet dwóch godzin, trudności z oddychaniem, osłabienie prawie omdlenia. To duży dyskomfort psychiczny gdy człowiek nie wie czy zaraz nie pożegna się z pracą w sumie nie z mojej winy, moja wina że jestem na to chory ??? W lato nie pracuję, nie daję rady. Próbuję coś wymyślić ale bardzo kiepsko to idzie. Wszystko nawzajem się wyklucza a trudności z nawiązywaniem kontaktów nie pomagają, czy może stałem się tym kim nie chciałem na codzien byc... Moja dziewczyna, to dla niej próbuję, musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.