Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Napady paniki I leki


@nna
 Share

Recommended Posts

Witam od jakiegos czasu mam napady paniki I leki z dnia na dzien to narasta I nie daje jusz rady powoli zalamuj sie bo trace kotrole nad swoim cialem bylam u lekaza sprawdzili czy na cos nie jestem chora ale wszystkie winniki mi wyszly bardzo dobrze nie wiem Co mam robic od jakiegos czasu nawet do pracy nie chodze wyjscie z domu mnie przerasta prosze o pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

powinna Pani udać się do lekarza psychiatry gdyż Pani problemy jak Pani pisze nie wynikają prawdopodobnie z chorób somatycznych a z nie radzenia sobie z lękiem. To prowadzi do pogorszenia Pani codziennego funkcjonowania - ma Pani np. trudności z pójściem do pracy.

Warto aby przyjrzała się Pani swoim lękom - czego tak naprawdę Pani się obawia? Jakie myśli lub jakie sytuacje wywołują lęk? Kiedy Pani zauważyła pierwszy lęk? Co się wtedy działo w Pani życiu? O tym może Pani porozmawiać z psychologiem.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.