Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Jeszcze jeden temat


Taral
 Share

Recommended Posts

Pisałem już o moim związku jednak nikt nie odpisał A dalej jest źle. Jakiś czas temu nakryłem żonę na romansie przez telefon (były tam fotki z łóżka rozmowy o seksie, było też kilka spotkań). Niby w dzień mojego wykrycia tego żona obiecywała że będzie już inaczej, ja w to wierzyłem nawet zamiast ona to ja za nią chodziłem i próbowałem przytulać całować jednak nic to nie dawało ciągle nie i nie. I tak to trwa już 3 miesiące. Już dałem jej spokój nie odzywałem się do niej Wogóle ona zaczynała rozmowy wspomnieniem mi jakiś głupot z przed lat. Nie wiem czy to ważne ale swój telefon który ma nie wypada jej z ręki A jak już to ma wszystko zablokowane hasłami których nie znam. Ciągle przypomina mi o rozwodzie i o tym że się dusi i że jej zycie zniszczyłem. Sam nie wiem co o tym myśleć czy jednak ta znajomość dalej trwa ?

Link to comment
Share on other sites

Dodam że jak już przypomnę jej co mi obiecywala i jak miało być po tym nakryciu strasznie się denerwuje i ogólnie co bym nie powiedział miłego i zrobił jest źle. Dziś była nasza rocznica ślubu kupiłem ogromny bukiet róż czekałem na nią przed pracą. Niestety nie było to miłe spotkanie dla mnie. Nawet nie dała się pocałować. W domu mimo moich starań nie usiadła na 5 min ze mną. Boję się że to wróciło. Czy mam rację?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.