Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Zwiazek z mężczyzna z dziećmi


ziaba06
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Jestem 24 letnia kobieta, ze stałą rozwojową pracę. Od roku jest w zawiązku z 33 letnim mężczyzna, a od 8 msc mieszkamy razem. Ma dwoje dzieci 5 letnie oraz 7 letnie, ma z nimi bardzo dobre relecje i regularnie je odwiedza, ale one nie wiedzą o moim istnieniu. Ze swoją poprzednia żona nie na rozwodu ani nie jest w separacji, nie utrzymują kontaktu, wymieniają sie tylko informacjami o dzieciach. Jakis czas temu podjęłam decyzję o poważnej rozmowie z nim. Spytałam kiedy zamierza podjąć jakieś kroki prawne w sprawie swojego małżeństwo oraz zapozna mnie ze swoimi dziećmi oraz rodzicami, ponieważ nikt z jego otoczenia nie wiem o moim istnieniu, nawet nie wiedzą ze kogoś ma. Nasza rozmowa skończyła sie tak iz powiedział mi ze on wie kiedy ma to zrobić i mam nie wywierać na nim presji. Czuję sie juz zmęczona psychicznie cała ta sytuacja, nie czuje się też że jest to fair wobec mnie. Czy powinnam dać mu jeszcze więcej czasu, czy on traktuje mnie poważnie? Czy ndejdzie wgl czas kiedy rozwiedzie się, a ja będę mogła poznać jego dzieci i rodzinę? 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

jest to dla Pani trudna sytuacja gdy jest Pani w związku o nieokreślonym charakterze. Nic dziwnego, że czuje się Pani zmęczona oczekiwaniem i niepewnością. 

W zasadzie, jeśli partner na Pani pytanie o termin sformalizowania relacji odpowiedział Pani "ze on wie kiedy ma to zrobić" to można się zastanowić co  stoi na przeszkodzie aby mógł podzielić się z Panią ta informacją. Może Pani partnera o to zapytać. Jego reakcja być może da Pani odpowiedź na pytania które Pani zadaje i wskazówkę co do przyszłości.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.