Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

chorobliwa zazdrość


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy, obiektywnego spojrzenia na moją sytuacje. Mam problem z moim chłopakiem, jestem chorobliwie zazdrosna o jego rodzinę, relacje, ich życie. Są to ludzie jak mi się wydaje którzy nie chcą wpuszczać do swojego otoczenia nikogo obcego bo dobrze czuja się ze sobą. Mają idealną prace, bardzo dużo pieniędzy i doświadczenie którym dzielą się z synem, a on nie ma zamiaru mi tego przekazywać, mimo że studiujemy to samo. Mają idealne życie jak z bajki,wg mnie, jego siostra nie musi pracować, studiuje, ma pieniądze na wszystko. On ma bardzo dobry kontakt z rodzicami, cały czas z nimi rozmawia, nawet wymyśla problemy żeby mieli o czym rozmawiać, bo oni mieszkają za granicą Moja rodzina jest zupełnie inna, nie mam wsparcia, a na moją medycynę mówią " to nic nadzwyczajnego daj mi spokój i pracuj", mają swój biznes i nie interesuje ich nic oprócz tego, nawet sama muszę pracować żeby mieć na studia. Nie mogę wytrzymać gniewu jaki jest we mnie w stosunku do tych ludzi, a cały czas się o to kłócimy, cały czas. Nie wiem co mam zrobić, próbowałam to blokować jak zalecił psycholog ale to nic nie daje. Dodatkowo on cały czas piszę z jakimiś dziewczynami, co moim zdaniem nie wpływa na nas dobrze, bo mnie przy tym zaniedbuje, ale wg niego kontakty są potrzebne, a ja nie mogę tego tak po prostu zaakceptować, tym bardziej że były dwie przez które prawię się nie rozstaliśmy bo robił to w ukryciu przede mną. 
Bardzo proszę o podpowiedź co robić..

 

Link to comment
Share on other sites

Twoja historia trochę przypomina historię z filmu tredowata, tyle tylko że w filmie rodzina nie akceptowala,Ale partner kochal nad zycie. Moim zdaniem jezeli Twoj partner nie stanie po Twojej stronie, nie masz co liczyć na akceptację rodziny. Druga sprawa skoro partner nie widzi w tym nic dziwnego że czujesz się nieakceptowana i nic z tym nie robi, to jakia jest jego miłość do Ciebie?. Może Ty powinnaś coś zrobic żeby był o Ciebie zazdrosny, żeby może poczuł się Chociaż w małym stopniu tak jak Ty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.