Skocz do zawartości

wszystko bez sensu


debil

Polecane posty

witam, nie mam ochoty pisac o sobie i o moich problemach. Chce wiedziec jedno. Jestem zyciowym zerem, smieciem i czy taka osoba mimo, ze nie bedzie mowic o sobie moze zyc w miare normalnie bez kontaktow z ludzmi? nie chce tutaj rozwijania sie, tylko krotka odpowiedz, tak, albo nie. Jesli tak to bede czekac na cud, a jesli nie to po co marnuje swoj czas i Wasz tutaj i po prostu usune konto. Tyle z mojej strony

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jestem Ilona. Możemy się poznać? Czuje to samo co Ty i kiedy czytam Twoja wypowiedz - wiem ze możemy sobie pomoc i nawzajem się „dowartościować”. Szanuje każdego człowieka - oprócz siebie i swoich bliskich których kocham szczerze. Proszę porozmawiaj ze mną, może to nie jest sytuacja bez wyjścia. Brak chęci na rozmowę i chęć uzyskania odpowiedzi w postaci TAK lub NIE wskazuje na książkowa depresje. Nie jestem terapeutka, jestem takim samym „nieudacznikiem” jak Ty. Tak naprawdę obydwoje poszukujemy osoby, która będzie chciała Cię wysłuchać UWAŻNIE. Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę na odpowiedz, nie zawiedź mnie (siebie) Ilona 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee Ty nieudacznik? sorry, ale ja nie pozwole aby w moim towarzystwie kobiety zle o sobie mowily. Masz napisane na czole "ja Ilona nieudacznik" ?????? To wy jestescie cudem swiata, Wy nam facetom wszystko ogarniacie. My bez Was giniemy i Ty piszesz, ze jestes nieudacznikiem????? i nie nie bede pisac o sobie, chcialem prosta odpowiedz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz.. każde z nas ma swoje problemy i zawzięcie je chcemy analizować a dla tych nas z boku wydaje się bezpodstawnym myśleniem. Nie wolno siebie ciagle rozmyślać bo to prowadzi do destrukcji. Jeśli myślisz ze jesteś zerem to.. hmm.. czyli stoisz w miejscu. Jak na skali. Ale to dobrze. Wybierz kierunek i się rusz. Musisz się tylko kierować w przód, nie w tył. Planuj sobie kolejne dni, rozwijaj swoje umiejętności lub otwórz się na coś nowego. Nowe rzeczy zaskakują a nauka ich nas buduje. Musimy zacząć coś robić dla siebie a nie myśleć o sobie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce isc do przodu, chce tylko znac odpowiedz na moje pytanie. Natomiast co do Ciebie to jesli masz ochote porozmawiac to chetnie Ci pomoge. Che, aby kazdy byl szczesliwy (wyprzedze Cie i tak, ja nie chce byc szczesliwy i mam powod do takiego postepowania) i to, ze jestem nikim nie znaczy, ze nie potrafie pomoc. Zmartwilem sie troche Toba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz powod do takiego myslenia? Czyli wiesz jaki masz problem? Chcialbys sie nim ze mna podzielic? Swoj mi ciezko opisac. Jest skomplikowany. Poprosilam o pomoc psychiatry w Holandii, poniewaz mieszkam tu na stale. Zrobilam sobie pod gorke. Jezyk holenderski i angielski ktorymi tu operuje nie sa jeszcz eprzeze mnie dobrze wyuczone. Mowie komunikatywnie, brakuje mi slow by opisac stan. Raz sie poddalam, teraz jest moja druga szansa. Trzymaj kciuki by mnie nie pokonal moj glos wewnetrzny… To jest moj problem. Jest natretny, surowy. Zabiera mi energie i chcec do zycia. Robi ze mnie tchorza i wariatke. Jestem zmeczona. Ale tez mam energie aby ciagle udowadniac ludziom, ze jest fajna. Skrajnosci i chaotycznosc to moje najmocniejsze strony charakteru. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem jak moglabys pomoc sobie z ang. Ja nic nie potrafie z ang, wiec zastanow sie nad tym, czy nie chcesz sprobowac mnie nauczyc. Uczac mnie uczysz sama siebie. Jesli Ci zaufam, a nie mam zaufania do kobiet przez przeszlosc i najchetniej dla mnie moglo by nie byc kobiet (przepraszam bardzo, ze tak pisze, ale mam powod i jesli bardzo chcesz poznac powody, aby moje zaufanie do kobiet byl minusowy, to zastanow sie nad ang) to jest szansa, ze sie otworze przed Toba. To ze nie ufam kobietom nie znaczy, ze traktuje je bardzo zle. Ja szanuje kobiety, dbam o nie jak widze, ze jest potrzeba, jak ktos je krzywdzi to zawsze staje w obronie kobiet, dzieci i zwierzat. Wiec chyba nie jestem potworem wobec kobiet. Przemysl to, bo nauka mnie ang zbuduje tez Twoja psychike i podniescie Twoja wartosc, ale takze i wiare w siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Ludzie chętniej próbują z kimś nowopoznanym, niż sprawdzają nowe sposoby budowania relacji, bo łatwiej jest wymienić partnera, niż skorygować własne postępowanie i przepracować coś w sobie. Jeśli chodzi o małżeństwa, w Polsce coraz częściej okazuje się, że do dwóch razy sztuka. 
       
       
    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?


  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.