Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Trudne relacje z mezem


Żona10
 Share

Recommended Posts

Witam, po krotce opisze zdarzenie, które może posłużyć jako przykład, ale jest to jedna z wielu sytuacji.

W 3 miesiąc życia dziecka nie miałam ochoty jechać na wycieczkę/spacer z mężem, byłam zmęczona, niewyspana, ale wiedzialam ze musze jechac, bo karmiłam piersią, więc to powiedzialam, na co mąż powiedział że nie muszę jechać, zabrał dziecko do auta, szybko, bez jedzenia, jak prosiłam żeby zaczekał bo dziecko nie może jechać beze mnie, to wyszedł z domu, jak wyszłam już ubrana na zewnątrz, zobaczyłam tył auta, zaczęłam biec za autem, nie zatrzymał się, biegłam jakiś 500 metrów, dogoniłam go na przejeździe kolejowym, bo był zamknięty i musiał stanąć, dobiegłam do auta, drzwi były niezablokowane więc wsiadłam.. Po raz pierwszy wykrzyczałam że chce rozwodu, po pół godzinie zachowywał się jakby się nic nie stało.. Dziwił się że nie chce iść na spacer,, kupił mi gofra, był najmilszym mężem na świecie.. Jak można być taki.. Hu..em a za chwilę zachwywac się jakby nic się nie stało.. Jak można obrażać się o byle co i robić na zlosc i o wszystko obwiniać mnie i mowic ze to przeze mnie on się tak zachowuje, jak można do tego wykorzystywać dziecko.. Nigdy nie przeprosi pierwszy, zawsze jesteśmy pokłóceni, stany dobrych relacji są krótkotrwałe. On nie chce iść na terapię. Czy jest sens żebym sama chodziła? Czy można nauczyć się żyć z takim człowiekiem, dodam że on jest z rodziny w której matka odeszła od ojca.. I obawiam się że on jest bardzo do niego podobny..bardzo się obraża, robi na zlosc, nie ustąpi, jest mam wrażenie niedojrzały jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, zawsze obrocikota ogonem i moje argumenty kieruję przeciwko mnie.. Co jeszcze bardziej denerwuje bo nie można porozmawiać i się dogadać.. Zawsze jest zderzenie że ścianą.. 
Co robić..? Gdybym była sama odeszłabym bo szkoda życia, ale nie chce żeby dziecko wychowywało się w rozbitej rodzinie. Jestem w stanie wiele znieść, ale może mogę jakoś siebie uodpornić na taki zachowania.. Czy w ogóle jest szansa dla takiego związku? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.