Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Rozstanie, poniżenie


Recommended Posts

Jestem kobietą mam 25 lat. 3 miesiące temu rozstałam się z chłopakiem bo ciągle się kłóciliśmy. Zerwałam i myślałam że będzie chciał jeszcze coś zrobić żebyśmy razem byli bo cały czas ja się starałam żeby jakoś dobrze było w naszym związku lecz stało się inaczej. Tydzień po rozstaniu pobiegł do młodszej dziewczyny z dzieckiem, ma ona 21 lat. Mówił mi nieraz niby w żartach że jestem za stara dla niego.. Straciłam poczucie własnej wartości a mimo wszystko dalej go kocham. Prosiłam żeby wrócił lecz nie chciał. On też ma dziecko lecz w ogóle się nim nie zajmuje. Ja zawsze chciałam żeby odwiedzał syna ale on nie chciał. Czuję się opokorzona i poniżona. Nie wiem co mam robić, do wszystkiego się zmuszam i sięgam często z tego wszystkiego po alkohol . Proszę o poradę. 

Link to comment
Share on other sites

Mam podobną sytuację. Czuję się strasznie poniżona, beznadziejna i upokorzona. Byliśmy 7 lat w związku a on po dwóch tygodniach znalazł sobie inną.. zastanawiam się czy naprawdę ją kocha czy jest dla niego odskocznią, ale nie umiem sobie poradzić z bólem po rozstaniu... Jakbyś chciała porozmawiać to daj znać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.