Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Mój były ma nową dziewczynę


Recommended Posts

Cześć. Mam 24lata i od 16 roku życia byłam w związku przez 7lat. Na początku było świetnie, dogadywaliśmy się i lubiliśmy spędzać razem czas. Później on wyjechał na studia do innego miasta i widywaliśmy się tylko w weekendy ale mniejsza o to.. Nasze problemy pojawiły się rok temu gdzie cały rok byliśmy w związku na odległość. Pojawiły się niemiłe komentarze, czasami potrafił parę dni się nie odzywać. Rozstaliśmy się, aż na jeden dzień i do siebie wróciliśmy. Później mnie nie było w wakacje i znowu kłótnia i znowu nie wiadoma. Rozstaliśmy się oficjalnie w listopadzie, ale ciągle się spotykaliśmy, wyznawalismy uczucia. Zauważyłam, że moja koleżanka próbuje go związać ze swoją koleżanką i tak też się stało.. dwa tygodnie temu zadzownił do mnie i powiedział, że tęskni oraz kocha a dzisiaj dowiedziałam się, że jest w związku z tą właśnie dziewczyna. Wiem, że nie powinnam być zła i czuć tego co czuje ale w pewnym sensie czuję się oszukana(?) Mam wrażenie, że bawił się moimi uczuciami albo bawi się jej uczuciami i traktuję ją jak odskocznię albo coś nowego. Natomiast ja jestem sierotą i bardzo przeżywam rozstanie. Mam wrażenie, że na tym ucierpiała moja samoocena i wydaje mi się, że nigdy sobie nikogo nie znajdę.. jak poradzić sobie po rozstaniu? Udawać, że nie boli, że tak szybko znalazł sobie nową dziewczynę? Mam wrażenie, że on nie ma do mnie szacunku skoro po tak krótkim czasie znalazł sobie inną.. 

Mam trochę wrażenie, że napisałam chaotycznie ale nie mogę jeść ani spać. Czuję się wykończona psychicznie i odechciewa mi się żyć..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.