Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Witam. Może to niezgodne z regulaminem, ale chcę komuś pomóc i nie wiem jak. B. proszę o odpowiedź.

26-letni mężczyzna na portalu do seks randek, napisał do mnie, że szuka relacji femdom. Opisał mi swoją poprzednią 3-letnią relację. Napisał, że 4lata temu nie pomyślałby, że do tego dojdzie. Związek trwał 4 lata, skończył się, bo partnerka wyjechała. Zaczęło się od zakładu, wygrany mógł mówić 2. osobie co ma robić- tyczyło domowych obowiązków, zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. Z czasem partnerka zauważyła, że ją to kręci.  "Powoli przesuwane granice. Jej to się podobało, mi nie wszystko ale ciągle dzięki temu czułem pewniej sposób "podniecenia" może nawet nie erotycznego ale takiego życiowego."- pisze. Zabawy seksualne: "strapon, czyli sztuczny penis przyczepiany do pochwy kobiety by spenetrować mężczyznę, pas cnoty, pejcz, korki analne, elektryczna obroża, picie swojej spermy, moczu". W pasie cnoty chodził ok 7 miesięcy bez przerwy. Zmuszała go do stosunków homoseksualnych. " nie żyliśmy ciągle w takiej relacji, też normalnie rozmawialiśmy ale cały czas każdy wiedział jak wygląda hierarchia. Z czasem pojawiły się tortury. A na końcu zaczęła przyprowadzać mężczyzn". Na profilu ma zdjęcie z dziurami w plecach, nie wiem po czym.

Pisał- "Całkowita kontrola życiowa i finansowa".

"Próbowałem normalnych związków aczkolwiek już nie potrafię się dostosować. Zostałem przyzwyczajony hmmm do służenia :)"

"Nie zrozum mnie źle, nie szukam czegoś kropka w kropkę. Wiadomo, każda osoba jest inna i potrzebuje innych bodźców aczkolwiek szukam kobiety w klimacie i na pewno na dłużej :)"

Nie chcę, żeby ktoś go zmuszał (zgodnie z jego aktualnymi zainteresowaniami) do czegoś, czego tak naprawdę nie chce. Propo normalnych związków- też wydaje mi się to anormalne. Jak można mu skutecznie pomóc?? Pisaliśmy do siebie właściwie tylko 1 dzień, także jestem całkiem obca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.