Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Lila97

Zdrada czy obsesyjne kłamstwo

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem 23 letnią studentką. Dowiedziałam się o tym forum przypadkiem, a jestem w naprawdę trudnej sytuacji.

Kilka dni temu dowiedziałam się, ze chłopak z którym jestem ponad rok, z którym mieszkam i z którym planowałam przyszłość zdradza mnie z była dziewczyną. Wysłała mi zdjęcia, screeny rozmów, dosłownie wszystko. Jego pierwsza reakcja było to, ze włamała się do mieszkania. Później to, ze sfabrykowana screeny rozmow. Jednak później dowody były niepodważalne i przyznał się jedynie do spotkań, do kontaktów fizycznych już nie. 
Nieustannie zapewnia mnie ze nie było fizycznej zdrady, ze kocha mnie najbardziej na świecie i wszystko mi udowodni. Na wielokrotne pytania czy jest jeszcze jakieś kłamstwo zapewniał ze nie. 
Po czym dziś napisała jego kolejna była dziewczyna i sytuacja wyglada tak samo. Ze przez cały rok naszego związku spotykał się z innymi. Jednej z nich obiecywał związek podczas trwania naszego. Okłamywał ja ze zarabia kilkadziesiąt tysięcy, a tak naprawdę pożyczałam mu na wszystko. Okłamywał mnie pod każdym względem, między innymi na temat tych dziewczyn, które nazywał chorymi psychicznie. Ale w dalszym ciągu nie przyznaje się, ze coś do nich czuje. Nadal zapewnia mnie o miłości do mnie, ze nie może beze mnie zyc i jestem jego jedynym celem w życiu. Ale kolejne kłamstwa wychodzą na jaw i on sam się w nich gubi. 

I stad moje pytanie: czy to może być jakaś choroba psychiczna czy po prostu zwykła obłuda? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.