Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Mam trochę głupią sprawę. Jestem psiarą, kocham psy i potrafię zachwycać się psami obcych ludzi na ulicy (swoimi zresztą też, mimo iż już parę dobrych lat są w moim domu). Od urodzenia jestem chowana z psami, więc to siedzi we mnie głęboko. Ostatnio się dowiedziałam, ze mój chłopak jest o to trochę zazdrosny ("mną się tak nie zachwycasz"-prawda, ze nie mówię mu takich rzeczy, które mówię o psach, ale mówię inne komplementy). Tłumaczyłam mu, ze dla mnie to wgl zupełnie inna kategoria, bo z psem nie porozmawiam, nie podzielę się problemami itd. Zastanawiam się, tak myśląc przyszłościowo, czy to nie będzie naszym problemem. Bo tak samo jak potencjalnie w przyszłości pojawiłoby się dziecko to myślę, ze idąc tym tropem byłby o nie zazdrosny :/ i wtedy pytanie czy to nie pchneloby go do np. zdrady. Co zrobić z tą sytuacją? Czego kwestia, ze on tak reaguje?

Link to comment
Share on other sites

Nie jest też tak, że jestem aż taka szalona na punkcie tych psów. Nie daje się psu lizać, itd. po prostu chcę i lubię je głaskać, zachwycam się, że są ładne, słodkie itd., po prostu poprawiają mi w ten sposób humor i dają pozytywnych emocji. naprawdę nie myślałam, ze ktoś mógłby być o to zazdrosny

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

być może Pani chłopak chciałby mieć Panią w 100% dla siebie i być dla Pani najważniejszy. Pani zainteresowanie psami, to Pani sfera, która Panią mu odbiera. Może się Pani zastanowić czy chłopak ma jakieś swoje zainteresowania, które go angażują i ekscytują jak Panią psy. I, np.pokazać, że Pani nie jest o to zazdrosna.

Co do dziecka - dziecko będzie Wasze, wspólne, ważne aby przyszły ojciec miał od razu możliwość opieki nad nim. To buduje bliskość i wspólnotę w związku.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.