Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Samotność


ALICC
 Share

Recommended Posts

Hej jestem 25 letnia mama, synek 3 lata. Jestem w związku z partnerem od 4 lat na początku były motyle w brzuchu radość i wgl wszystko co najlepsze. Przed związkiem z obecnym partnerem spotykałem się z kobietą więc  Jestem bi. zauważyłam ze w naszym związku coś sie psuje ciagleklotnie awantury do tego trzeba przyznać ze ma problemy alkoholowe nie ma dnia by nie pił jest lekkim nie udacznikiem niby pracuje A przez 4 lata wypłaty jego na oczy nie zobaczyłam. Ja praca i utrzymuje cały dom oraz tatę który jest schorowany. Poznałam jakieś c xzas temu dziewczynę od razu zauważyłam ze podoba my się sobie nawzajem nie miałyśmy odwagi aby do siebie lepiej zagadać na początku.  Później zaczęły siespacery wspolne ona nie lubi mojego partnera ale i ja przestałam co dążyć jakimś mega uczuciem. 

Wraz z koleżanką pojechałysmy na imprezę do wspólnych znajomych wypilysmy więcej dodało to odwagi i wyszło przespałysmy się razem od tego c xzasu nie możemy o sobie zapomnieć codziennie się widzimy w pracy ona wydaje się cudowną  minęło dwa tygodnie i znów się spotkaliśmy u tych znajomych tym razem bez alkoholu miałyśmy odwagę aby okazywać sobie te wspaniałe uczucia. 

Partner ma do mnie pretensje A ja jakoś nie umiem mu powiedzieć mu prawdy boję się samotności ze zostanę sama bez niego lub bez niej 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.