Jump to content
tosia

za szybko jestem miła

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem 24 letnia kobietą, która jest za miła. Kiedy kłóce się z swoim chłopakiem, on potrafi sie długo gniewać, natomiast mnie wszystko szybko przechodzi. Nie umiem trzymac na swoim . Stawiam sobie zalozenia, że nie będę się poddawać mu,  a jednak kiedy tylko jest okazja do rozmowy jestem mila i przyjaźnie nastawiona. Wtedy powstaje stres, z jedenj strony chciałabym mu odwzajemnić odpowiednie uczucie, np adekwatna niechęć, jednak nigdy mi nie wychodzi, staje się uległa. Co zrobic aby tak sie nie działo, że nie umiem utrzymac swojego zdania wzgledem drugiej osoby, choc wiem że na wszytsko potrzeba czasu, chciałabym to zalatwic odrazu- co jest nie możliwe, bo nie wpłyne na druga osobę, więc się mu poddaje, zamiast stawić asertywnie mu czoła.  baardzo prosze o pomoc 

Edited by tosia
nieskonczony tekst

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.