Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Piot89

Rozwód, załamanie, depresja

Recommended Posts

Dzień dobry. Jestem mężem i ojcem. Mam 31 lat. Tydzień temu podczas rozmowy z żoną, okazało się jej uczucie się skończyło, ogólnie wszystko się skończyło. Cały związek trwa 9 lat w tym 5 lat po ślubie, mamy trzy letniego synka, zdrowie, dom. Jednak żonie się odwidziało. Próbowałem zagadać o terapię, rozmowę, próbę naprawienia tego co jest źle. Wszystko na nic, usłyszałem tylko że mam przestać się łudzić. Najgorszej jest to że nie mam gdzie się wyprowadzić, a żona stwierdziła że mogę mieszkać do momentu rozwodu i znalezienia lokum. Tkwię w takiej sytuacji od 9 dni i mój stan psychiczny jest coraz gorszy. Widzę ja cały czas. Nie mogę spać, jeść. Pierwszy raz widzę jak mój organizm w tak krótkim czasie zrzucił 6 kilogramow wagi. Dreszcze, a nawet myśli samobójcze. To ostatnie jeszcze mogę opanować, w końcu mam synka którego kocham. Jednak się pojawiają. Nie wiem co mam robić? Jak poukładać sobie w głowie że 9 wspaniałych lat życia przepadło? Nie potrafię tego wszystkiego zrozumieć... 

Link to comment
Share on other sites

Ja z kolei jestem w podobnej sytuacji z mężem - nie mam już pomysłów jak się z nim dogadać. Dziś opuścił mieszkanie i nie wiem, co ze sobą zrobić, chociaż krzywdził mnie od długiego czasu. A wiecznie przerzuca winę na mnie. Jednocześnie nienawidzę go, ale pęka mi serce na myśl o wspólnie spędzonych latach oraz małym dziecku. Jak sobie z tym wszystkim poradzić...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.