Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Schizofrenia


Joker921
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem w szczęśliwym związku z dziewczyną od 3 lat. Pierwszy raz trafiła do szpitala psychiatrycznego 4 lata temu przez swojego byłego chłopaka. Po wyjsciu ze szpitala po pół roku poznała mnie i się zakochalismy w sobie. Czasami wspominała o byłym ale podobno jej przeszło. Jakis czas temu trafiła do szpitala po raz drugi. Miała Nawrot choroby. Diagnoza: schizofrenia. Przez dwa tygodnie rozmawialiśmy ze sobą, mówiła że mnie kocha ale 2 czerwca napisala mi ze już nie mozemy być parą. Tylko chcę się przyjaznic. Później straciłem kontakt do wczoraj. Wczoraj rozmawialiśmy przez telefon i powiedziała mi ze ona nadal kocha bylego i ze nie może ze mną być tylko chcę się przyjaznic.

Z tym ze jej chłopak w ogóle jej nie kochał i ma ja gdzieś. Przez tyle lat w ogóle się nie odezwał. 

Szukam pomocy co mam robić? Czy jest szansa na to że wróci do mnie? Ona ma nadzieję ze on do niej wróci a on nie wróci do niej. Bo ma juz ulozone życie. A ja pomoglem Jej wyjść z choroby i bardzo Ja kocham. Mieliśmy mieć dzieci razem i brać ślub w przyszłości. Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.