Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Nerwica


daria28
 Share

Recommended Posts

Witam jestem Daria mam 19 lat i od pół roku zmagań się z problemem którego nie umiem poznać. Zaczęło się to od praktyk szkolnych wylądowałam w szpitalu, miałam operacje, dyrekcja szkoły powiedziała że mam,, ogarnąć dupe,, to i iść dalej pracować. Po powrocie do szkoły dają mi do zrozumienia ze to moja wina, grożą nie zdaniem do następnej klasy, mówią innym że sobie wmawiam choroby a sami utaili że jestem że jestem chora. Dręczą mnie do dnia dzisiejszego.... Zaczęłam się i ich bać, jestem bardziej nerwowa, przestałam wierzyć w sama siebie, snia mi się po nocach, nie potrafię o tym zapomnieć a przeraża mnie to że jeszcze rok w tej szkole będę. Byłam u lekarza, który stwierdził że muszę iść do psychologa psychiatry bo mam objawy nerwicy. Co mam zrobić? 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

to ważne żebyś w takiej sytuacji zadbała o swoje zdrowie i poszła do lekarza psychiatry a także psychologa. Porozmawiasz o swoim lęku, nauczysz się z nim sobie radzić i odbudujesz poczucie własnej wartości. Dzięki temu łatwiej poradzisz sobie z trudnościami dnia codziennego.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.