Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Napady lędkowe i stres


Recommended Posts

Mam 33 lata, jestem w związku, od długiego czasu mam koszmarne ataki lęku, stres jest tak koszmarny że sobie nie radzę , stresuje mnie wszystko, nie boje się że umrę czy ze będę chorować, sam nie wiem czego się boję, pojawia się nagle stres, strach,  jestem cały napięty, nie umiem się wyluzować, ostatnio w sklepie dostałem takiego ataku lęku że nie byłem w stanie zrobić zakupów. Nie wychodzę niemal z domu, jedynie do pracy i natychmiast do domu. Nie radzę sobie przez to w pracy, popełniam błędy i to nakręca spirale stresu, stresuje się że się stresuje, to błędne koło. Błagam o pomoc, nie wytrzymam tak dłużej, tęsknię za ludźmi a boje się z nimi przebywać, zaszyłem się w czterech ścianach mojego mieszkania i nie wychodzę z niego. Nie chce tak żyć stres mnie zabija.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

przy tak silnych napadach leku i paniki przede wszystkim wskazany jest kontakt z lekarzem psychiatrą. Obecnie może Pan odbyć konsultację on-line albo telefoniczną w poradniach zdrowia psychicznego. Receptę również otrzyma Pan on-line.

Lekarz dokona diagnozy i wskaże najlepsze sposoby pomocy dla Pana. Np. leczenie farmakologiczne w celu stabilizacji Pana nastroju i psychoterapię aby umiał Pan sam radzić sobie z lękiem.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.