Jump to content

Recommended Posts

Witaj jestem po pierwszej wizycie ale mam dość mieszane uczucia i nie wiem czy to moja bledną interpretacja.Paweł 29 lat. wizyta trwała koło 15 minut po czym stwierdziła ze mam depresje i zapisała mi leki  na problemy ze snem ketrel po czym spie po 9 godzin twardym snem a drugi na nexpram po czym czuje się źle ale nie mam skupionych myśli dawkowanie mogę podać posłem za rada Pani doktor która odpisała mi w innym poście i chciałem powiedzieć wszytko ale to tak wyglądało ze po 4 pytaniach była juz diagnoza powiedziała mi Pani doktor ze leczenie lekami będzie trwało koło 8-9 miesięcy mam brać po 1 tabletcie ale nie wiem czy mam się przyzwyczaić do nich bo na razie jest zle fatalnie sie po nich czuje jestem bardziej przygnieciony i przemoczony niż ich nie brałem wizyte mam dopiero w czerwcu 2 pytanie czy nadal mam je brać czy może spróbować może znaleść innego specjalistę.. proszę o rade       

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

to ja poradziłam Panu konsultację u lekarza i dobrze, że Pan zdecydował się na wizytę. Teraz na kolejnej wizycie proszę powiedzieć lekarzowi o swoim samopoczuciu gdy Pan bierze leki. Leki przeciwdepresyjne zaczynają działać po 2-3 tygodniach i pewnie dlatego lekarz wyznaczył taki termin kolejnej wizyty. Proszę obserwować swój nastrój do czasu wizyty i opowiedzieć lekarzowi co Pan przeżywał a także o autoagresji.

Proszę też poprosić lekarza o skierowanie na psychoterapię na której będzie mógł Pan popracować nad asertywnością, poczuciem własnej wartości i radzeniem sobie z emocjami.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje i powiedziałem o autoagresj i jestem w pełni świadomy ze  z dnia czy z tygodnia od razu nie będzie lepiej

tego złego jest za dużo we mnie ale na pewno poproszę o jakieś skierowanie na terapie i bardzo dziekuje za Rady  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.