Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Recommended Posts

Cześć, mam 22 lata, od 5 lat jestem w związku, niestety od 2 lat nie daje już sobie rady, ponieważ mój już narzeczony, od 2 lat wypisuje z różnymi dziewczynami. Ja nazywam to "zdrada" może nie fizyczna ale psychiczną. Od 3 miesięcy miałam tego dość, wiem o każdej jego dziewczynie z którą flirtowal będąc już ze mną od tych 2 lat. Przez to wszystko zaczęłam myśleć o samobójstwie i różnych dziwnych rzeczach. Nie wytrzymałam i od 2 miesięcy pisałam ze swoim starym znajomym, nie był to flirt tylko zwykła rozmowa, co słuchac, czy wszystko w porządku i na tym się kończyło pisaliśmy może raz na tydzień, nie codziennie. Dziś mój narzeczony też się o tym dowiedział, poklocilismy się o jego kolejna kochanice, on zauważył że akurat znajomy napisał do mnie. Poczułam się z tym jeszcze gorzej niż z myślą, że to on ciągle przyprawia mi rogi. Mam dość, ciągle płaczę, nie mogę się uspokoić, nie mogę przestać myśleć o całej tej sytuacji nie radzę sobie, wciąż myślę o samobójstwie.. 

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pisanie z innymi pannami i filtrowanie jest totalną zdradą emocjonalną. Po co facet się tobie oświadczał, skoro ma twoje uczucia w poszanowaniu gdzieś. Dziwne, że jeszcze nie postawiłaś mu jakieś ultimatum przez te dwa lata. Nie myśl o samobójstwie bo szkoda sobie marnować życie przez takiego dupka. Ty pisząc z innym dałaś mu po prostu smak tego jak sama się w takiej sytuacji czujesz i nie musisz się czuć niczemu winna.

Zapytaj się go wprost, jaki jest sens bycia ze sobą, jaki był sens jego prośby o to, żebys została jego żoną skoro wypisuje z tymi wszystkimi kobietami. Niech sie poważnie zastanowi nad swoim zachowaniem i zdecyduje czy chce być z tobą czy z nimi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po rozmowach mieliśmy się pogodzić, spróbować jeszcze to naprawić, obiecywał że wszystko się ułoży, że się zmieni, że żałuje. Uwierzyłam.. Nie minął tydzień, dowiedziałam się, że nadal ma z nią kontakt, ponadto spotkali się, kilka razy, podobno do niczego nie doszło..ale nie wiem czy w to wierzyć, napewno doszło do jakiegoś zbliżenia.. Mówił jej ze ją kocha, że to kwestia czasu, że muszą jeszcze trochę poczekać ona rozstała się ze swoim chlopakiem. 

Poklocilismy się znowu, znowu o to samo. Mam już dość, ale nadal go kocham.. Znowu rozmawialiśmy, znowu obiecywał, mówił, że to wszystko był błąd, że męczy go rutyna w naszym związku, że nie wie dlaczego tak zrobił.. Już nie wiem co myśleć o tym wszystkim, nadal brzmi mi w uszach ich rozmowa która słyszałam, to że mówił jej ze ją kocha. Teraz mówi że to nie prawda, że to błąd, że on podobno jej nie kocha ale mnie to tak strasznie boli.. Podjęliśmy decyzję żeby spróbować raz jeszcze, ale ja nie potrafię chyba tego znieść.. Kocham go strasznie i bardzo mnie to boli, to wszystko co on robi, nie wiem czy zniósła bym rozstanie, ale też wiem że nie powinno tak być.. Gdy się klocilismy zapytałam czy mnie kocha, a on odpowiedział Nie wiem.. Poczułam się okropnie.. Teraz ciągle mówi mi, że mnie kocha, że mu zależy, ale ja sobie nie potrafię poradzić z tą całą sytuacją.. Nie wiem już co powinnam zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

Pamiętaj,że możesz pracować jedynie nad sobą. Go nie zmienisz.

Zastanów się, czemu w tym tkwisz, jeżeli po raz kolejny to się powtarza i masz poparte poprzednimi zdarzeniami przeświadczenie,że tak będzie dalej. Co Tobie daje taki związek,w którym brak zaufania i tyle niepewności? Mówisz o tym,że go kochasz. Czym w takim razie jest dla Ciebie miłość? Odpowiedz sobie na te pytania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.