Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Lęk


Judyttab35
 Share

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu leczę się na nadczynność tarczycy oprócz tego w ostatnim czasie zostałam bez pracy, miewam lęki gdy przebywam sama w domu albo jadę samochodem wtedy odnoszę takie wrażenie, że zaraz coś mi się stanie, zaczynam odczuwać niepokój,  trzęsą mi się ręce, oblewają mnie poty, wcześniej tego nie miałam, chociaż jak dobrze pamiętam to w zasadzie też odczuwałam taki strach ale nie aż tak bardzo jak teraz.  Myślałam, że potrafię sama się z tym uporać ale to jest silniejsze ode mnie i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Nie wiem czy to jest spowodowane tą chorobą czy ze mną jest coś nie tak.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

przy nadczynności tarczycy może wystąpić niepokój, wzmożona potliwość, drżenie rąk, kołatanie serca. Możliwe, że utrata pracy wzmocniła te objawy. Proszę jak najszybciej zgłosić to lekarzowi, u którego się Pani leczy, może konieczna będzie zmiana dawki leku lub leku.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.