Jump to content
Angel234

Męczą mnie nieprzyjemne sny

Recommended Posts

Od dość długiego czasu śnią mi się nieprzyjemne sny. Kiedyś były to typowe koszmary, w których uciekałam przed zombie czy inne głupoty. Teraz sny nie są już straszne. Nie budzę się w nocy zlana potem. Ale wciąż są nieprzyjemne. Śnie o uciekaniu przed osobami, które chcą mnie zabić, wypadających zębach, kłótniach z bliskimi, sekretach wychodzących na jaw, stresujących sytuacjach a nawet w ostatnim śnie uciekając przed duża grupa ludzi chcących zabić mnie i chłopaka z jednego serialu, który kiedyś oglądałam schowałam się w stodole. Mieliśmy jabłka i trochę wody w butelkach ale ten chłopak zabrał całą wodę a ja umierałam z odwodnienia. Dzisiaj śniło mi sie, że należałam do organizacji zabijającej złych ludzi i ryzykowałam życie w strzelaninie. Oprócz tego miałam sen o ucieczce bardzo niedawno. Razem z przyjaciółką w śnie ukradłam coś jednej kobiecie, która zaczęła nas gonić. Śniło mi się również, że mój idol mnie wyśmiał a najlepsza przyjaciółka zdradziła. Zbliżający się koniec świata i ludzie chcący mnie zabić bo odkryłam plany jednego faceta. Sny o superbohaterze chcącym mnie zabić i dzieciach przebranych za superbohaterów kopiących mnie leżąca na ziemi. Sen o przebywaniu z jakimiś dziećmi w domu, do którego włamują się mordercy i nie ma wyjścia. Ja uciekam, dzieci giną. Dużo mogłabym wymieniać ale generalnie moje sny to zazwyczaj ludzie próbujący mnie zabić, walki, bójki. Kiedyś porwanie nawet miało miejsce w mojej wyobraźni. Nie wiem czy to dobrze tak ciągle śnić o złych rzeczach, dlatego to tutaj pisze.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

w ciągu dnia nasz umysł odbiera wiele bodźców z otoczenia, przeżywamy różne sytuacje, myślimy o czymś. Mózg nie jest w stanie tego wszystkiego na bieżąco "przerobić" i uporządkować. Wypoczynek nocny i sen jest takim czasem w którym następuje porządkowanie tych wszystkich informacji. To co widzimy w snach jest najczęściej odbiciem emocji, jakie przeżywamy w ciągu dnia.

Może się Pani zastanowić skąd mogą się u Pani brać takie nieprzyjemne emocje, co Pani na co dzień przeżywa i czy może Pani zadbać o siebie i doświadczać mniej takich bodźców.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.