Jump to content
CalaJa

Uczucie lęku strachu

Recommended Posts

Dzień dobry. Mam 30 lat, 3 dzieci i męża. Mąż pracuje ja jestem w domu.  Zacznę od tego ze od dłuższego czasu czuje się okropnie. Mam mniej energii, gorzej sypiam, mam stresujące sny, czasami nawet jak zasypiam to tak mną rzuca, a do tego w ostatnim czasie jakies dziwne napady leku mnie nadszły, łatwiej mnie zdenerwowac. Dziś znowu to się zdarzyło tylko z podwójną siłą. Z partnerem jestem poklocona A na domiar złego przyznało mi się że się rozwodzimy i wstawać rano dopadło mnie dziwne uczucie leku strachu, jak bym to nie była ja. Bol w klatce i brzuchu, jak zaczęło to mijać po ok 9 h to zaczęła mnie boleć głowa i bylam bardzo zmęczona, no i ostatnio z moja pamięcią jest gorzej. Myślałam nad pójściem do poradni ale nie wiem czy nie przesadzam?  Co to moze byc?

Edited by CalaJa
Link to comment
Share on other sites

Nie wem czy to wazne ale w dziecinstwie bylam ta czarna owca w rodzinie. Nie uczyłam sie najlepiej a za kazda ocene gorsza bylam bita, przy spotkaniach rodzinnych zawsze z powodu ocen bylam wysmiewana, w szkole tez za zla odpowiedz. Czulam sie odrzucona Do teraz mama kontroluje moje zycie a ja juz nie moge sobie z tym poradzic. Bardzo bym chciala isc do pracy ale boje sie ze co bym nie zrobila bedzie zle i bede wysmiewana. Bałam sie wysmiania rowniez teraz kiedy to dodawałam. Ale stwierdzilam ze nie moge wiecej czekac, musze cos z tym zrobic!

Edited by CalaJa
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

na pewno Pani nie przesadza, bo jeśli czuje się Pani źle to zrozumiałe jest, że szuka Pani pomocy. Wizyta w poradni jest dla Pani jak najbardziej wskazana.

Problemy ze snem, napady lęku, zmęczenie, podenerwowanie świadczą o obniżonym nastroju. Ból w klatce czy w brzuchu może być objawem lęku i jest naturalny. Może Pani się zastanowić czego się Pani obawia, jakie myśli pojawiają się u Pani gdy czuje Pani lęk, w jakich sytuacjach? Rozpoznanie źródła lęku jest bardzo ważne aby sobie z nim poradzić.

Zmęczenie, stres mogą negatywnie wpływać na Pani pamięć i koncentrację.

Bardzo dobrze, że jest Pani zdecydowana aby sobie pomóc - proszę umówić się na wizytę w poradni.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.