Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Natalka91

Brak radości z nowego domu

Recommended Posts

Cześć wszystkim 

Jestem 29 kobieta w 8 letnim związku.  2 lata temu wyprowadziłam się z rodzinnego domu i zamieszkałam z moim chłopakiem w jego rodzinnej miejscowości.  

Postanowiliśmy się wybudować.  Kupiliśmy razem działkę i zaczęliśmy prace budowlane.  

Może moje pytanie będzie dziwne , ale szukałam w wielu miejscach odpowiedzi, próbowałam też rozmawiać na ten temat z moim chłopakiem ale nadal nie znam odpowiedzi i mam nadzieję że może tu ja znajdę .  Dlaczego czuje się obco na własnej działce . Tak jakby to do mnie nie nalezało.  Tak jakby nie było moje . Nawet zaproszenie  moich rodziców na działkę by zobaczyli jak wygląda było pomieszane z uczuciem że to nie moje . Najgorsze było doświadczenie ( pierwsze takie kiedy poczułam że coś jest nie tak ) kiedy pierwszy raz oglądaliśmy działkę z rodzicami mojego chłopaka .  Czułam się jak piąte koło u wozu.  Jakbym przygladała się zakupowi działki przez teściów i jego syna a nie przeze mnie i mojego partnera. Co się dzieje?  Boję się wyrażać opinie dotycząca urządzania domu projektu ogrodu wszystkiego.  Na wszystko się godze , bez wypowiadania głośno własnych przemyśleń, myślę że są głupie więc się nie odzywam . 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.