Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Po zdradzie


Recommended Posts

Zdrada

Witam,

Mam problemy w związku,  2 lata temu zostałam zdradzona emocjonalnie przez męża.  Przez przypadek zlapalam go na tym jak spotkał się na kawie z koleżanką z pracy.

W tym dniu źle się czułam, mąż powiedział że sam pojedzie na zakupy, będąc na zakupach zadzwonił z zapytaniem czy jeszcze coś potrzebujemy? Po tym telefonie jakieś 10 minut puzniej z niewiadomych przyczyn jego telefon sam do mnie zadzwonil(najprawdopodobniej coś tam nacisnol mając go w kieszeni)  oczywiście słyszałam rozmowę z inna kobieta , słucham ponad pół godziny,  po czym pojechałam w miejsce gdzie wiedziałam że oni tam przebywają, wydedukowalam to z ich podslyszanej rozmowy. 

Potem to tok zdarzeń był taki że to był pierwszy raz ,tak tłumaczył się mąż  brnąl w kłamstwa które i tak puzniej wyszły .

Ostatecznie stanęło na tym że ona go tam czymś zafacynowala ale ogólnie było to ich drugie spotkanie tylko na kawie i do niczego wjecej nie doszło.

Co do nas byliśmy normalnym powiedziała bym dobrym małżeństwem i para bo w całości jesteśmy razem od 31 lat.

Nie było większych problemów,  jakieś tam z dziećmi czy finansami,  ogulnie rozwiazywalismy je zawsze . Kłótnie były rzadkością. 

Zawsze myślałam że jesteśmy szczerzy i zgrani z sobą,

Teraz od dwuch lat bardzo poranilismy się na wzajem. Faktem jest że to ja nie potrafię zrozumieć dlaczego to zrobił? Dlaczego mnie tak okłamał? On nie potrafi mi tego wytłumaczyć,  twierdzi że nie wie co się stało i że był głupi. 

Teraz mam wrażenie że wszystko niby jest dobrze ale tak naprawdę to myślę że on tylko z obowiazku czy że strachu że straci rodzinę stara się być że mną.  Brakuje mi i tu nie umiem opisać szczerych chęci uczuć.

Wydaje mi się że wszystko jest bo jest.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.