Jump to content
Molly

Moje małżeństwo to pomyłka

Recommended Posts

Od 4 miesięcy jesteśmy po ślubie. Małżeństwo okazało się pomyłką - mój mąż okazał się wobec mnie nieuczciwy w sprawie finansow, swojego podejścia do życia itp. Wszystkie te sytuacje wyszly okolo tygodnia po slubie. Jestem od tamtej pory właściwie podlamana. Nie mam nadziei na kontynuowanie tego związku. Ale jest mi wstyd przed rodziną, znajomymi rozstac się tak szybko. Wzięliśmy ślub kościelny czego też żałuję, bo wiara jest dla mnie ważna a rozwód trochę mnie jednak przekreśli w kościele. Poza tym czuje się samotna z tym problemem. Nie mam nawet z kim porozmawiać... 

Link to comment
Share on other sites

Droga Molly.

Błędy się zdarzają, każdy je popełnia, twoim być może była zbyt szybka decyzja o ślubie, ale czasu nie cofniesz. Postaraj się zrozumieć postępowanie i decyzje jakie podjął i podejmuje twój mąż. Daj mu szansę nie odpuszczaj tak łatwo Kobiety są silniejsze od mężczyzn emocjonalnie i nie tylko emocjonalnie. W tej walce o wasz związek nie zapomnij o sobie i o faktach, które do Ciebie docierają. Zastanów się za nim podejmiesz ważną decyzję, ale nie zapominaj że do powodzenia potrzeba chęci obydwojga partnerów.

Link to comment
Share on other sites

Źle się czuję w tym Związku -okłamywana, wykorzystywana. Nie podoba mi się mój obraz sobie ponieważ dużo płaczę, nie radzę sobie z emocjami i nie potrafię się odciąć. Przez wszystkie sytuacje jakie zaszły mąż mnie nie pociąga, własciwie denerwuje mnie jego obecność i słowa. Bardzo mnie do siebie zniechęcił. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.